Svenska Modell Stambok För Frieser, Avelsston* i bokstavsordning

Amber M199103020
Anouk van de Kemp M200802080
Beckett M200011040
Betje M199205040
Caroline M199207010
Claudia Jean M200804140
Claudia van de Kemp M200803080
Elsa van de Kemp M200108040
Garma M199431010
Gerlach van de Kemp M200204050
Grace M200210020
Hebe M200207040
Helga M200202050
Idril M199407030
Indra M199404040
Isola M199514010
Jolie van de Kemp M201102110
Kapalinda M200311030
Katrien van de Kemp M201103110
Kelly M200303030
Laura M199610010
Marloes van de Kemp M200406050
Maya M199708010
Meredith M200403100
Mette N M20041120120
Metteke M201203140
Naomi M199702020
Neve van de Kemp M200403040
Paulien van de Kemp M200507050
Quincy M199811010
Rowena M198909010
Trees van de Kemp M200601060
Wiebke M197803050
Wilhelmina M200702130
Wilwarin M199921010
Ylva van de Kemp M199902040

* = 3 år eller äldre; ej döda, exporterade eller ägda av inaktiva ägare

 
Tillbaka till index
Model Registry Program, version 10 (c) Anne-Li Mell