Svenska Modell Stambok För Frieser, Avelshingstar* i bokstavsordning

Aerandir M199208031
Alex M200004021
Ando M200801131
Aragorn M199219011
Ascar M199206031
Barnes M200010041
Bastiaan van de Kemp M200801081
Blacky M199302011
Blair II M200805141
Blair Sandburg M199204011
Boromir M200022011
Chief M200013041
Daredevil M200103051
Daryl Banks M200106021
Djimmer van de Kemp M200102101
Emiel M200106041
Enquiri M200105021
Eriol M199305031
Gustavo M200207021
H M200208021
Jaap van de Kemp M200305051
Jack Kelso M200302031
Jim Ellison M199505011
Joe Friday M200312041
Joel M200301031
Julius M199513011
Kalardo M200201021
Kanter van de Kemp M200301041
Luc van de Kemp M201101111
Magic Knight M199620011
Mars Olympic M199209021
Mozart M198924011
Neithan M199804031
Nero's Agator M199315011
Nero's Magic M198816011
Noome G M199618011
Pilgrim M199923011
Quinn M199812011
Quintus M1997941041
Rafe M199711021
Rob Roy M199206011
Rucker M200502051
Rytzee M199703131
Sander van de Kemp M200508051
Simon Banks M198917011
Stephen Ellison M200501051
Teer M201201151
Willem M199109031
Zef van de Kemp M200701071
Zeke M199914041

* = ej valacker; 3 år eller äldre; ej döda, exporterad eller ägda av inaktiva ägare

 
Tillbaka till index
Model Registry Program, version 10 (c) Anne-Li Mell